View Single Post
Staro 08.03.2019., 10:39   #5326
Lok53
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2019
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 16
Citiraj:
Autor viper84 Pregled postova
Kod mene u zadnjih mjesec dana skoro pa savršeno. Puklo jedanput ili dvaput na minutu ali od 11. mjeseca pa do 2. skoro sam bio poludio. Iza 18h pucalo non stop, pa pokazuje da ima neta a ne učitava ništa... Uglavnom najgore iskustvo u više od 7 godina što sam kod njih. Produljio sam ugovor u 5. mjesecu prošle godine i dalje ne mislim produljivati da ako dođe do slične situacije da ih se mogu lakše riješiti, ako se odlučim.
Optimu j.be gušenje signala. HT daje prednost svojim korisnicima u ''prime'' terminima kad je zagušenje i korisnici Optime ostaju suha k..ca.

Neće se ni u budućnosti to promjenit, može bit samo gore. Optima nije vlasnik sebe nit će ikad bit više, tako da se pazite dobro, pogotovo se ne vezat ugovornom obvezom.

Velim, ak si jednostavan korisnik i na netu gledaš youtube i čitaš forume, to zagušenje te i neće toliko smetat.

Ako pak igraš online igrice, ping i lag spikeovi će te masakrirat. Vjerujem da je slično is IPTV listama, nisam probao ali sumnjam da je išta bolje. Btw, nije prije bilo tako. Ovo je počelo prije nekih malo više od pola godine.
Lok53 je offline   Reply With Quote