View Single Post
Staro 04.04.2008., 18:48   #21
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
daj ne lupetaj, prerasli smo obojica takve stvari odavno - nisam rekao da nude samo dobre performanse u superpi nego da je to nesto u cemu ce se jedino posebno iskazati u odnosu na, jelda, konkurenciju. ocito je bilo da je covjek ocekivao cuda i onda kad ih nije dobio bio sokiran.

a sto se tice isplativosti - mjenjao je cijelu platformu da bi uzeo lowend proc iz ponude. znas i sam koliko je mogao dobiti za stare komponente (nista ) dakle gotovo sve je morao izvaditi iz djepa. IMO to nije bila isplativa investicija, pogotovo sto je (ponavljam) ocito ocekivao svasta bez neke osnove osim eto sto je presao na intela. a performanse....rad s dvojezgrasem je nesto ugodniji, novije igre ce ga iskoristiti ali u normalnom radu se to nesto previse ne osjeti, pogotovo u danasnje vrijeme kad i dalje softver koji ce koristiti obje jezgre brojimo na prste (makar je i na tom polju pomak ocit).

dakle sve se svodi na njegova ocekivanja, ocito razocarenje dobivenim i moj pokusaj da ga spustim na zemlju gdje pripada kao i svi mi
to sto se ti uvijek napalis kad su ovakve teme u pitanju.....to je druga stvar
greg SE je offline   Reply With Quote