View Single Post
Staro 16.04.2021., 20:26   #2818
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
Pozdrav ekipa, imam pitanje u vezi mehaničkih tipkovnica. Odnosno točnije kablova, znači naručio sam si sa aliexpressa coiled kabel sa aviator konektorom, kada je stigao priključio sam ga i tipkuša je nekih pola sata šljakala kako treba i onda odjednom krenulo nizbrdo. Dakle svaki puta se konekta i diskonekta, kao da negdje gubi signal.
Dobio sam refund jer sam reklamirao kabel, ali mi je tip napomenuo kako je možda problem u dužini kabela ili pak portovima na ploči. Probao sam spojiti u front usb, u 2 različita usb hub-a koji čak imaju i jače portove, ništa, direkt na ploču također isti problemi.
Sad mene zanima i drugo mišljenje ako je možda stvarno do toga da ploča ima preslabe portove kako riješiti problem osim zamjenom ploče?
Ili je možda stvarno kabel u banani pošto je kina i gotovo sam siguran da su korišteni lošiji materijali nego naprimjer na premium colied kablovima koji i više koštaju.
Nebi sad baš htio pljunuti 100 eura na kabel ako opet neće raditi zbog portova, no ako je do toga onda da znam da gledam skuplje varijante.
U pitanju je razer hutsman mini, na kabelu koji dođe uz nju radi bez problema. Kabel je dužine 2 metra, dok je ovaj colied 2,7 metara ukupno.
Bub0 je offline   Reply With Quote