View Single Post
Staro 13.04.2011., 01:51   #41
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Ma opet me nisi skužio. Pričam o wannabe web i grafičkim dizajnerima koji misle da će im kvaliteta posla porasti 100x ako kupe Mac. Samo zato jer je Mac još uvijek na glasu kao alat za tako nešto. Bez razloga.
To stoji, a valjda gledaju u "cjelovitu" jabuku pa ideje naviru
Citiraj:
Gle, ne bi to ni pisao, da se to i po defaultu ne dešava na OSX.
http://tinyurl.com/6kjhvc9
Jedino što je pomoglo dosad je brisanje preko Windowsa. Ne znam za vas, al mene bode u oči pun trash, kako u OSX, tako i u Windowsima.
Ispravi me, ali zar OSX po defaultu samo ima read?
Citiraj:
Meni to itekako smeta, jer nemam full HD mrcinu od TV-a nego 24" na stolnom i samo 13" na MBP. Ajde da su još smislili nešto tipa Snap na Windowsima pa da si olakšaš život, ali neeee. Resize prozora (kad ih imam više od jednog) mi užasno ide na živce u OSX pa trebam dodatne 3 aplikacije skidat i instalirat da bi si prilagodio OSX kako meni paše. I onda mi eplovac veli: jooooj, ali na Windowsima moraš instalirati 100 programa da bi radili kak ti hoćeš da rade. Jok, na OSX ne moram
Opet kažem meni je odlično, a šta se tiče monitora iman zasada najviše 1680x1050 tako da neman ni fullHD. Što se tiče aero snapa to obožavam na W7 i stvarno fali, ali tamo je F9-10-11-12 kombinacija pa i to donekle pomaže.
Baja 001 je offline   Reply With Quote