View Single Post
Staro 13.08.2021., 12:28   #9
stef
Premium
Moj komp
 
stef's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zabok
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
Nekako mislim da je preimenovanje teme nedovoljno.
Tema je prekrcana postovima i preklapajući temama.

Nemojte me krivo shvatit, niko sretniji od mene kad vidim toliku aktivnost!

Samo da se dogovorimo da to malo pocepamo u bar dvije-tri teme.
Pozivaju se kolege da se ne ustručavaju otvoriti teme za svoje projekte. Trekkie i njegov Adison recimo itd da ne nabrajam. Roy, Overclock, stef da ne nabrijama sa svojim ulovima, popravcima, restauracijama.
Tema o ulovima na aukcija.hr, ulov na Hreliću, ebayu, opskurnim sajtovima i slično...

Ja sam samo lurker, vi ste ti koji ste aktivni i vi znate kako bi tema najbolje disala. Zaboravite na to "jel spada u dobar podforum?". Ako vam se piše, pišite, a kada se taj dio riješi, onda vam se lagano doda i još jedan-dva-tri-pet podforuma



S ovim se slažem, ne smijemo razvodniti, pa zato nećemo raditi raspodjelu po komponentama, to nema smisla.

Slažem se za generalnu temu, temu/podforum za projekte, te temu za ulove (ebay/amibay, Hrelić, Njuškalo, aukcije isl.).
Ne znam kak stojimo sa storage-om na forumu. Kvota je relativno mala za slike, treba linkati sa vanjskih servisa, a to s vremenom ima tendenciju nestajanja. (Ima dosta korisnih tutorijala na forumu koji su "sticky" teme, a ostali su bez slika).

Zadnje izmijenjeno od: stef. 13.08.2021. u 16:57.
stef je offline   Reply With Quote