View Single Post
Staro 15.10.2017., 19:23   #390
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,819
Prvo da kažem da je sve stvar ukusa, ali ne kužim logiku u tome da je bolji raise-to-wake od AoD/Glance.
Ako sam već toliko blizu mobitela da mogu oko njega mahati ili ga podignuti, zar nije ista stvar kliknuti na power tipku (ili double-tap) da uključim ekran ili da mi se upali sam od sebe ?
Za mene je nedostatak LED-a (i to multi-color) nedostatak. Glance/AoD je odlična zamjena/nadopuna za istu, jer omogućava da se mob samo pogleda i vidi je li nešto vrijedno pažnje ili ne (u tom momentu). Bilo kakva interakcija sa mobitelom poništava svrhu tih feature-a, po mom mišljenju. Kakav vražji burn-in i baterija ? AoD dokazano troši 1% po satu. To je ništa u odnosu koliko popije kad se ekran bezveze upali samo da se provjeri ima li kakvih novih događanja. A burn-in ? Ja mislio da s time još samo plaše malu djecu. Imam doma 8 godina staru G20E plazmu koja je 10 sati dnevno vrtila zemaljske kanale pa nema burn-in. Valjda mi mob može izdržati dvije godine bez da "progori".
Opet velim, stvar ukusa. Mene osobno za 3.5mm konektor boli ona stvar (samo se kupi prašina unutra) dok netko ne može živjeti bez toga.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Matta. 15.10.2017. u 19:33.
Matta je offline   Reply With Quote