View Single Post
Staro 13.10.2017., 10:40   #371
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor schetz Pregled postova
Sigurno da nisu rang iPhone-a i note 8 . Još je sigurnije da im logo pomaže. Dizajn je kakav je, teško subjektivno diskutabilan. Ali..

Ne može se usporediti niti sa generičkim Kinezima. Barem koliko sam pratio .
Build quality se čini dobar. Koliko Kineza ima SD835 , Carl Zeiss + OIS (Taman i da je ovo pure marketing with little benefits, nije ništa po tome drugačije od jačih imena) ,i ono najbitnije, za sada, dobru sw podršku.
Do sada, jako fino prate svaki security patch, uz najavu brzog update-a na O . Premda je već ovaj vremenski odmak, velik, ali ne vidim da su drugi bolji.
Pitanje dana kad xiaomi počne dilat Mi6 i Mi7 sa stock androidom a onda da vidim isplativost te nokije....xiaomi ima odlične baterije, dobre ekrane sa odličnom svjetlinom, flegovi zadnji snapdragon, izvrstan fingerprint, standardno 4-6GB RAMa, kamere su sad već puno bolje nego prije....build quality je odličan, pogotovo za tu lovu....
Jedino da se sad Nokia vrati na stare staze slave (bar djelomično jer WP je gotov) pa da ubace neku kameru koja je debelo najbolja na tržištu, kao što su nekad imali..ali sumnjam.
Tvrdi je offline   Reply With Quote