View Single Post
Staro 27.07.2014., 21:40   #145
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Upravo to. ja sam 13 godina kod staraca i 6 godina u svom stanu izbjegavao HRT pretplatu do pred pola godine negdje kad je ženu na predpad ulovio inkasator dopodne kad je sa klincem izlazila iz stana. Iako mu žena nije rekla ništa niti ga je pustila u stan, lik je poslao zapisnik u HRT da se u kućanstvu nalazi 1 prijamnik. I jebat ga, došla uplatnica na 240 kn Zvao njega jer je na uplatnici pisao broj moba kontrolora i veli on meni "onda dajte da dođem pa da popravimo izvještaj" reko dođi da ti popravim 5. vratni kralješak

Razgovarao sam sa odvjetnikom koji mi je rekao da možemo sada na sud i dokazat da nemaju ništa, ali da li mi se to isplati, čak i da dobijem sud, dolazit će svako malo, vrebat iza ćoška i tako to. Iskreno, radim, često poslovno putujem i nemam vremena i volje se sa tim natezat. Ne vredi mi to 80kn mjesečno.

Naravno, tko želi, tko ima volje, želje i ostalo da se zejebava sa sudovima, JB uredima, i ostalom parazitskom gamadi, samo naprijed.

Uglavnom, da završim priču, zvao sam HRT i pitao dal mi mogu poslati jednu uplatnicu na 480 kn za 6 mjeseci jer mi je tako lakše platit, da se ne zejebavam svaki mjesec sa 80kn. Rekli su da ne mogu i da plaćam mjesec po mjesec, da je njima lakše za registraciju i da je moguće da onda ne proknjiže neku uplatu. Rekao sam liku da je debil i da ću platit onda svih 6 odjednom i da ako bude problema, da ću doć u ZG i družit mu se sa majkom intimno onda je tip rekao da se razgovor snima, pa sam mu odgovorio da to samo njemu na štetu i sramotu ide jer će Radman vidjet kakvog kretena ima na platnoj listi. Nakon 3 sekunde, lik kaže da mogu platiti svih 6 rata odjednom, ali da čuvam potvrde o uplati.

Kretenu glupi parazitski, crko dabogda. Tu-tu-tu-tu-tu...
Brko je offline   Reply With Quote