View Single Post
Staro 22.07.2014., 13:35   #130
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor smirnoff Pregled postova
ne vrijedi odjava TVa kad imaš radio pa ti dođe na isto...il mob koji ma radio...

Ne siri dezinformacije, sve ovisi od slucaja do slucaja.... Ja sam sa 01.08.2014.g. odjavljen i problema nema. Nakon sto sam poslao ovjerenu izjavu danas sam zvao da sve provjerim i mogu zanemarit uplatnice od 8-mog mjeseca pa nadalje...

No u mom slucaju "ja sam preselio" u kucanstvo gdje se vec placa pristojba a na staroj adresi nemam u svom vlasnistvu bilo kakav prijemnik tako da nisam vise obavezan placati...


Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
Dogovorio se s tim Owens & Houška odvjetničkim društvom da ću platit samo 680kn jer rješenje nije još pravomoćno i dali mi na 6 rata da to razvučem, pas mater i lihvarskoj državi.

I dobro si napravio jer troskovi pravomocnosti su 186kn + 64kn su troskovi fine kada se dug naplati i kada se pravomocnost ukida. U konacnici bi platio 930kn. Troskovi koji su iskazani od odvjetnika kada prijedlog pravomocnosti ide prema fini se uvecavaju za troskove obrade istoga a to mozete saznati samo u fini kad je ovrha pravomocna i sprovedena ili u cjeniku same fine.
silver_tip je offline   Reply With Quote