View Single Post
Staro 25.01.2010., 17:32   #111
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020




1.Na iliumu hocu pomoci Liari oko nekoga hackiranja,tj.upada...gdje i sto trebam napraviti da joj pomognem...ne kuzim...
2.gdje ima kupiti za oruzja...znaci da ima negdje shop s velikim izborom oruzja...Ilium->slabo...i Citadel...


-->
a LOL stvarno nasao si usporedjivati crytek-ov fps koji ima samo grafiku,a prica je isprazna i isforsirana,sa biowarem,tvorcem mass effect-a 1 koji uz odlicnu grafiku,voice acting,gameplay i duzinu nudi i odlicno osmisljenu pricu...

em me2 radi bolje na slabijim masinama(dosta),em isporucuje odlicnu grafiku uz male zahtjeve,to je rijetko da se danas tko potrudi napraviti igru sa odlicnim grafickim prikazom uz male sistemske zahtjeve
u ovom me2 zivcira me mali broj oruzja,tj.priglupo su mi sve napravili...
recimo nema statsa,glupo mi je upgradeanje oruzja tj nema puno upgrejda
a borbu moram pohvaliti->brza,odlicna,jednostavna...

sto se tice vozila,gdje je mako?!mislim bilo je govora ali sada samo mi space shuttle neki...
planeti su odlicno dizajnirani,i svima kojima se cini da ima malo galaksija,moze kupiti nekakve galaksijske karte na Iliumu koji ce vam otkljucati dodatne galaksije za istrazivanje...




1.Na iliumu hocu pomoci Liari oko nekoga hackiranja,tj.upada...gdje i sto trebam napraviti da joj pomognem...ne kuzim...
2.gdje ima kupiti za oruzja...znaci da ima negdje shop s velikim izborom oruzja...Ilium->slabo...i Citadel...


__________________
blava je offline   Reply With Quote