View Single Post
Staro 11.03.2018., 15:46   #3006
Dambo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 300
Meni su najbolji ovi koji pročitaju posljednju poruku i na temelju nje donose zaključke.
Još jednom slika predanog i vraćenog socketa sa servisa.
Činjenica.
1. Ploča je radila. Dokaz update biosa kojega napravim odmah kod prvog priključenja. Zna se koji je bios tvornički stavljen a lako se može vidijeti koji je sada. Instalirani bili i win10, stavljena 1 grafa, dignuti driveri. Problem se pokazao kod spajanja više od 4 grafe.
2. Ploča nije vožena u autu 10 dana nego je izvršen povrat drugo jutro po otvaranju trgovine. Kupljena 26.02, slike sa reklamacije 27.02. u 8.24.
3. Ploča je vračena mrtva. Ne radi ništa. Pokrene se CPU ventilator, ali mrak.
4. Pri reklamaciji u zapisnik stavljena opaska "vidljivi tragovi korištenja". Ni spomena oštećenja. Krunski dokaz je slika snimljena bez mog prisustva dan i pol kasnije. Zar je djelatnik koji je preuzimao ploču na reklamaciju nesposoban ili ne zna svoj posao. Da je odmah uočio oštećenje, pokazao mi ga prihvatio bi činjenično stanje bez drame.

Pošto ja ploča došla bez folije, bez zaštitne markice, bez ljepljive trake koja spriječava otvaranje kutije ne mogu se oteti dojmu da mi je prodana ploča koju je netko vratio. A izgled socketa prije i poslije rada stručnjaka iz servisa govori samo za sebe.
Sutra podižem istu ploču u drugoj trgovini. Živo me interesira da li je kutija bez ikakve zaštite od samostalnog ili namjernog otvaranja.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	PREDANO.jpg‎
Views:	380
Size:	705.3 kB
ID:	19351   Click image for larger version

Name:	PREUZETO.jpg‎
Views:	339
Size:	1.11 MB
ID:	19352  
Dambo je offline   Reply With Quote