View Single Post
Staro 20.11.2018., 12:02   #3752
zak75
Registered User
Moj komp
 
zak75's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 44
Citiraj:
Autor Papandopulo Pregled postova
Pozdrav ljudi, evo mene nakon dugo vremena neaktivnosti...imam jedno pitanje vezano uz produženje ugovora. Naime, trenutno imam Ultra Max3M paket koji sam sklopio prije dvije godine. Tada sam uspio ispregovarati promotivnu ponudu (koja je čak i bila navedena u njihovom cjeniku). Dobio sam prvih 12 mjeseci ugovora upola cijene, a preostalih 12 mjeseci sam plaćao punu cijenu ugovora od 240 kn. Uz to sam dobio i besplatno povećanje brzine na 100/20, halo non stop+ opciju te sportski paket za 15kn. Zanima me da li znate postoji li kakva slična ponuda za postojeće korisnike budući da u cjenicima ništa ne vidim (možda krivo gledam, ali čini mi se da nije ni ažurirano).

Unaprijed zahvaljujem!
Nazalost nista, meni isteko max3m prije 6 dana, s tim da sam imo isto tak sportski plus za 15kn, + dodatni maxtv, + jos jednu tel liniju, iso pitat u tcentar ima li kakvih promocija rekli nema, pito online, isto nista, i eto dovidjenja... ide se na iskon
zahtjev podnesen, na optici isto ide naravno preko tcom-a,
ali ovak:
znaci full tv, sve sto imaju od programa, + 5kn za HB premium i + 5kn za HD paket, dva prijamnika, da tel broja, 200/100 brzina, i uso mobitel od kceri 1000 minuta
4Gb+1GB+3GB ta tv

i naravno cijena ista kao kod tcoma

eto toliko :P
zak75 je offline   Reply With Quote