View Single Post
Staro 06.03.2023., 09:54   #105
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,700
Pozdrav ekipa, koja je samd najbolja (najlaksa) metoda migracije sa jednog android uređaja na drugi?


Kad sam to radio zadnji put (prije 2,5 godine sa S10 na P30P) postojala je opcija na Googlu di si napravio kompletan backup uređaja (Aplikacije, postavke i sve ostalo sto treba), to je bilo onako po sjecanju par gigabajta, kad se to updejtalo na google, (update je trajao ofc) upalio sam novi mob, i povukao taj restore. Sjecam se da su mi bile povucene sve aplikacije, sa svim podacima (od aplikacija), čak mi je weallpaper bio identičan ko i moj raspored ikona na desktopima.


Sad opet migriram na uređaj (S22+) i sad ja ili ne vidim, ili te opcije vise nema ( u guglu) , jer kad odem u google i napravim backup taj backup je velicine 45mb i kad ga probam restorat na novom mobom naravno ne dogodi se nista.


Probao sam sa Smart swithem, 3 puta radio, prvi put nije uspjelo, drugi put polovično, treci put mi nije prebacio aplikacije


Sta najejednostavnije napraviti da si sacuvam "image" moba za ovu migraciju, ali volio bi dugorocno da imam neku kopiju kompletnog uređaja u slučaju da izgubim svoj.


Unaprijed hvala i LP
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote