View Single Post
Staro 02.06.2011., 11:08   #313
RSV Factory
Premium
Moj komp
 
RSV Factory's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: ČK
Postovi: 77
ja moram priznati da sam razočarani. istina, puno sam očekival i zato me je više tresnulo dok očekivanja nisu bila ispunjena. šteta. daleko od toga da igra nije dobra, prekrasno zgleda, detaljna grafika, šuma je fenomenalna, zvuk je odličan, prava muška spika i karakteri su super (pogotovo Iorveth) al nije wooow efetkt kompletne cjeline kak mi je bila jedinica npr. Grafički gledano i općenito atmosferu u Chapter 1 je fenomenalna, u Chapter 2 tak-tak a u Chapter 3 ... tak-tak itd. Čudi me da niko ne spominje da je igra KRATKA! pa kaj je sam meni kratka? Jedinica je bila duplo duža. Meni je combat mechanism bil super u jedninici. Kontroverzan i trebalo je privikavanje al meni je bil efektan. Al očito većini nije bil pa su to promenili. Po mojemu Withcher 2 je više action game nego RPG. Ok, stavljam ja sve te talente, mutagene, armor upgrade, sword upgrade, craftam ovo ono, al ipak je to na kraju akcijska igra. Dalje, nije RPG (pravi RPG mislim dok to velim...) jer niti nema side questova (ovi contracti i tak to malo sitno nije vrijedno spomena). Priča, iskreno, daj molim te, nemojte me sapunati i nemojte mi one spike: "idemo sad sve to spreokrenemo, veliki preokreti u fabuli" - a u biti totalno sforsirano, onak naivno i nepovezano, nabacano, sam da napraviju veliku dramu, a opće nema duše atmosfere, sve nedovršeno, velim, neznam di se zgubila jaka priča i realizacija iz jedinice, npr. onaj dio di z lokalnim detektivom z Vizima Raymondom rešavam onaj slučal. ma super. isto tak, odluke: u jedinici je odluka bila puno čvršča, jači je bil impact i totalna konverzija, sve je bilo jako važno, a u dvojki je to tak, ne vidim tolku važnost. onda u jedinici osim kaj duže traje ima i viče NPC-a i svaki ima neku dušu. vjerojatno sam ja kriv jer uspoređujem dvojku s jedinicom, ok, slažem se, al jeb* ga, pa to je nsatavak! combat u dvojki mi je ok, al opet malo stiff i nereaktivan (moglo je bolje) al dobar je općenito. Uglavnom, igra mi je čisti prosjek: bolja od Arcanie al ista/lošija od Two Worldsa 2.
Pros: grafika, zvuk, atmosfera (pogotovo šuma), adult spika, nisu sterilni karakteri kak u Mass Effectu nego realniji, dobro kretanje likova i dobri enemiji (al ih je premalo)
Cons: kratka, miljon teksta koji nikome ne treba niti ne služi niti mi ne treba, isforsirana priča, nepovezana, nabacana, nema side questa ni pravih RPG elementa, prelinearna (za RPG igru), odluke ničemu ne služe i nemaju čvrstinu, a kraj igre... da ne kvarim.
__________________
May the Funk be with you...

Peace.
RSV Factory je offline   Reply With Quote