View Single Post
Staro 11.01.2018., 22:36   #29
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor nathan.fake Pregled postova
covjek je vidio link, kao i ja, otvorio ga i napiso da je jamstvo 1god.
Čovjek je trebao pročitati navedeni mejl, sastoji se od dvije rečenice i za njegovo čitanje je potrebno 12 sekundi, a za odgovor možda 45 sekundi.
Znači, tip je trebao samo napisati kakva je politika jamstva za uređaje kod kojih nije naznačeno jamstvo i opisati u jednoj rečenici kakvi su to izložbeni primjerci i šta kupac može očekivati.
Ne znam šta ga braniš i pišeš besmislice.

Citiraj:
gle radio sam u informatickoj maloprodaji 7god, nekad imas vremena udovoljit svakoj picajzli, nekad je taka guzva da samo vidis ono sto je naglaseno (u ovom slucaju link) i odgovor usmjeris na rijesavanje tog upita.. ides dalje..
Ako je gužva onda bolje ništa ni ne odgovarati čovjeku nego pričekati kad budeš imao 3 minute vremena.

Citiraj:
ti znas kak se vodi trgovina (vjeruj mi nije isto visit na forumu 0-24 i radit u maloprodaji)?! , eto zaposli se u linksu ili hgspotu pa nam javi nakon mj. dana kak se to vodi trgovina
Ne, eto ti znaš kako se vodi, treba kupcima pisat gluposti na mejl pod izlikom da nemaš vremena, tako se vodi.

Ja osobno ne sudim trgovine po ovakvim mizernim stvarima, kakav su mi mejl poslali, i jel me trgovac pozdravio sa smješkom u trgovini.
Moguće da je prodavač u tom trenutnku stvarno bio nemotiviran za nekakvo pisanje e-maila, ali ne kužim poantu u branjenju takvog načina poslovanja, ne postoje izlike za to kad ne možeš odvojiti manje od minute da natipkaš odgovor.
panasonic je offline   Reply With Quote