View Single Post
Staro 02.11.2009., 21:26   #110
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,005
Meni bas i ne rade ove dvije zadnje verzije ubuntua. Jos uvijek sam na 8.10 koji radi stabilno. S 9.04 imam sitan problem da se svako malo srusi X server prilikom switchanja usera. Ovaj vikend digao frisku instalaciju 9.10, samo importirao stari home i pritom obrisao gnome postavke. I gle cuda, ista stvar. Fast user switcher su maknuli, GDM je novi, ulogiram drugog usera, pokusavam switchnuti na prvog, skrsi se taj session i evo me opet na GDM-u. pokusavam ulogirati tog prvog usera i ode i njegov session. Super
S 9.04 sam pokusavao sve i svasta, brdo nvidia drivera i konfiguracija, nista nije pomoglo niti na i386 niti na x64 distri. Prijavim bug na launchpad, tamo ekipa veli da je do nvidia drivera, prijavim na nvnews, tamo kazu da je xorg...brigo moja prijedji na drugoga
Fakat ne kontam sto je, mozda to sto koristim dva separate screena, bez nvidia drivera sve radi dobro. Danas probam ponovno, nabrijao se za debugiranje i prijavljivanje bugova, ulogiravam usere bez problema, vec se ponadao i kad ono switch-login password, enter...mrak, ode ekran u standby, tipkovnica ne reagira
E, hebes ti to, nemam ja vise vremena za istrazivanja, ubuntu koristim od 6.06 i svaka iduca verzija sve vise problema, mozda je doslo vrijeme za promjenu distre...
c-shadow je offline   Reply With Quote