View Single Post
Staro 03.01.2016., 08:35   #150
Ladytron25
Glazba, auti, itd :D
 
Ladytron25's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zg- Kvatrić
Postovi: 62
Bome lijepe planove vi imate.

Svatko ima neku svoju viziju i svoj program i to je tako.

Ovdje u hr kako ja gledam. Ja da dodjem u zg plaća mi minimalno treba biti 4000 kn

Stan, rezije i hrana..to je osnovno, a kud lijekovi?!

Do prije god dana nas je 5 bilo na tatinoj mirovini od 1900 kn plus imamo mali opg koji godisnje zaradi oko 60 000 kn..

Rezije su mi samo voda plus struja 1000 kn, a stedimo maksimum.

Najgore je zivjet u manjem mjestu gdje nemas niti skolu kak treba, niti dotora, i za sve ti treba novac.

U zg sam dosla s 400 kn u đepu na tj i pol sam trosila 100 kn za hranu. Da nije bilo frendova koji su mi uskakali pomalo ne bih ja opstala.

Ja nisam kavopija..pijem kavu doma, ne pusim, ne pijem i nisam nest luda za izlascima, ali zbog zdravlja moram dobro i kvalitetno se hraniti...

U zg stvarno možeš se za dosta malo novaca najesti ajmo reć, npr ovi sto gablece nude...nekad dobis takvu porciju da imas i za večeru, ali jbg to nije zivot.

Na moru opet moras upast gdje je dobro inače si hebao ježa.

Ja sam osla raditi za Konzum prije 9 god i dobila 2500 kn!


Buraz ove godine osao kod Stona raditi kao kuhar. Radio je od jutra u 7 pa do 13 i od 16 do 2 i dobio 3000 kn,. Spavao je u podrumu , nije mogao ni izac jer je sve bilo daleko, a da ne spominjem da je sve sam pripremao! Radio je za jednog albanca.

Tako da. Ja sam govorila..tko moze i tko se snađe savršeno! Go! I ja se trudim da sve sredim (trenutno me bolest drži u hr)

Ako mogu naći u Hr ok posao voljela bih tu ostati, ali i rekla sam negdje drugdje mi se neda samoj...
__________________
Ladytron25 je offline   Reply With Quote