View Single Post
Staro 23.10.2014., 00:41   #67
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor Don Kihoty Pregled postova
Bio si sumnjičav pa si došao da probaš moj stari Parkside prije kupnje.

Yup, mali radi kao veliki. Bolje nego moji Black&Drekeri koji su 2-2.5x skuplji.
joooook (ovo se ovako cita: udri jace manijace).

nisam ga vidio u akciji, dosao potrosit neke pare i tebe zatekao . salim se, uzeo sam ga jer eto, islo mi se do lidla da vidim malo alate, vidio i kupio .

i ne kakaj po black&deckeru samo zato jer je tebi krepao taj okretac. ja isto tako mogu B&D izdizati u nebesa jer imam aku busilicu koja ima nekih 6-7 godina, baterija i dalje brutalno dobro drzi, sve na njoj radi kao prvog dana, i nabusila se drveta i metala svakakvih, radila sa svakakvim sranjima od borera i bitova, a nista posebno placena (u uradi sam je bila nekakva akcija, dobio sam ju u lijepom kovcegu sa bacacem laserske zrake za ravnine i jos nekakvo sranjce je islo). rastavila i sastavila preko nekoliko trokrilnih ormara, stolova i elemenata.........

ali kuzis, ne mozes srati po necemu jer tebe nije posluzilo. zamisli da ja kazem - e asrock je gigantsko sranje i nebi to govno nikome preporucio jer mi je xyz maticna prdnula nakon mjesec dana sto je gara prosla, dok evo pcchips radi vec 13 godinu, a dobijena uz huba-bubu okusa kokakole!

__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote