View Single Post
Staro 29.03.2011., 23:39   #20
w0lfram_
Rasvjetno tijelo
Moj komp
 
w0lfram_'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Split
Postovi: 374
što dalje od splitske banke, em im je internet bankarstvo nepregledno i treba dosta vrimena dok se prikazu transakcije, em ce te pokusat zakinit di god stignu...

konkretan primjer za ovo drugo, dugo sam u toj splitskoj ima 6 godina, koristija sam nekakakv studentski paket koji se placa 25kn misecno, previse, al kako sam mora uzet taj paket iz odredenih razloga, uzea sam ga i od onda sam ga koristija, do prije 3 miseca, kad sam sazna da su prije otprilike godinu, godinu ipo uveli nove studentske pakete, koji se sad placaju 5 kn misecno, naravno da niko nije ni pomislija obavijestit stare i vjerne klijente, o toj promjeni. nakon sta sam povisija glas na info telefonu, ugovorili su mi sastanak sa zamjenicom direktorice rijecke poslovnice, koja mi je nakon 10minuta razgovora rekla, da eto sta je tu je, bravo meni koji sam primjetija i to je to, ono vrhunska briga za klijenta...
takoder kada sam tek uzea paket jedno po godine mi nisu bile aktivirane sve usluge (internet bankarstvo, telefonsko bankarstvo), iako sam ih uredno placa, jer njihove sustav nije moga obradit te podatke, mislim wtf


u svakom slucaju i moja preporuka za pbz, o kojem cujemo samo pozitivne stvari, te cu se i ja uskoro kod njih prebacit
__________________
Pošteni trgovci: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10
w0lfram_ je offline   Reply With Quote