View Single Post
Staro 12.10.2018., 13:56   #4
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
Uvijek je bila fora da se steam folder s igrama kopira zajedno sa steam.exe, i onda to samo staviš na drugi disk gdje hoćeš, pokreneš samo steam.exe i on sam sve obavi, poskida šta mu treba.. tako sam godinama radio.. pogledaj samo koji je folder s igrama..
što se tiče diskova, onaj na kojem su windowsi će biti C, a ovi ostali će se pomicati za jedno slovo gore.. Ako će imati 4 diska, to će biti C, D, E, F.

btw možeš sve diskove iskopčat, ostavit samo novi na koji ćeš instalirati winse, i onda kad bude gotov sve pokopčaš
Da. ako bude imao dva SSD diska istovremeno, trenutni E: sa steamlibrary će postati F: i vjerojatno neću moći raditi sa dualboot opcijom u prelaznom razdoblju kako sam planirao.

Ovo vezano za steam.exe, on mi je instaliran na C:, a library je na E:\Steamlibrary. sada mislim da na novom SSD sa win 10 (sa iskopčanim SSDom sa win7) uredno nanovo instaliram Steam kao aplikaciju i u postavkama mu kažem da mu je librari na E: disku. Ne bi trebao ništa kopirati. D i E HDDovi će u konačnici ostati...
pogi je offline   Reply With Quote