View Single Post
Staro 22.10.2014., 12:09   #1
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Thumbs up Fenix iskustva

Vidim da nitko nije napisao u skorije vrijeme nist lose ili dobro o Fenix trgovini, ona iz Zagreba (posto ima isti naziv trgovina i u mom gradu)

U potrazi za novim HDD za backup (2TB sam trazio,3TB imam pa se lagano popunjava), gledao sam i trazio, svasta nesto, polovno bez garancije mi se ne uzima, jednom se opekao pa mi dosta, a kod novoga mi je bitna sto niza cijena. I naletim na Fenix na webu, gledam cijenu, 2TB Toshibin disk 536kn, a sto je najvaznije, dostava besplatna na narudzbe preko 500kn.

U ponedjeljak predvecer napravim acc na Fenix web stranicama i napravim narudzbu, u roku cca 20min dobijam odgovor na mail da je narudza zaprimljena i salje se u sto mogucem kracem roku.

Jucer primim poruku na mobitel da je paket preuzet i da je iduci radni dan kod mene.

Jutros primim poruku da ce paket biti dostavljen izmedju 10 i 12 sati.

Dostavljac oko 11 sati zove radi preuzimanja paketa. U roku 6 minuta je kod mene, placam poduzecem 536kn, paket preuzimam.

Hard u orginal ambalazi, tvornicki zapakovan, cak i 4 vijka u paketu,

ostao sam ugodno iznenadjen, obicno dosada kad sam HDD narucivao dolazili samo u vrecici, ovaj bi prezivio i pad s 5 kata.

Stavljen u komp, formatiran

u ovih 20minuta niti ga cujem niti se grije nesto, (temperatura u sobi trenutno 27 stupnjeva- volim toplo)


Sve u svemu, od mene 10/10 za Fenix trgovinu, brza dostava, uredno zapakirano, brzi odgovor na mail i kao najvaznije dostava besplatna na kupovinu preko 500kn vrijednosti.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote