View Single Post
Staro 11.03.2019., 20:38   #374
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Dundimonio Pregled postova
Jesi probao drugi kabal?

Meni se spojen u autu više prazni nego što se puni (:

Ako je softverski, uopće ne sumnjam u to jer HTC ne drži pretjerano do tog dijela...

Osim desetke koju trenutno imam, prijašnji M8s i One X su imali svoje bugove.

Ali pitam za kabal jer imam 3 različita i svaki sjeda na svoj način, što se osjeti prilikom umetanja. I dok je port bio pun prašine, svaki od kablova je davao sebi svojstvene rezultate u smislu (dis)funkcionalnosti.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

auto punjac imam vrhunski Anker, QC3.0, puni se jednako brzo ko na original kucnom punjacu. Kod auto punjaca ne treba stediti, i rade odlicno ako kupis dobar.



probao par razlicitih kablova, i punjaca, nije do toga...



sto se tice nastavka sage, sad se poceo koliko toliko normlano puniti, samo se baterija prazni bez ikakvog razloga, cak sam ga u airplane mode stavio za probu, i baterija i dalje curi... graf za bateriju doslovno pod 45% pad...



danas se sporije prazni, ali definitinvo u slobodnom padu.



Je li moguce da mi punjac od Pixela, je sjebao bateriju? Doslovno par puta za redom nije htjeo se puniti uopce nego iskljucivo na pixel punjac... ( nakon sto sam je prvi put napunio su krenuli problemi)

pa par praznjenja, i stavljanja na obicni punjac se pocela puniti... pa je trebalo dugo da se napuni... pise slow charging, tipa 9hours till full... pa se sad puni normalno (ali ne fast charge)... ali se brzo trosi... kao da se baterija vraca u zivot...



probat cu jos odradit factory reset (sto prezirem) ali budem....



I primijetio da mi se nikako vise nece da spoji u autu na Android auto preko usb-a... nesto tu smrdi...



srecom pa dolazi novi
Gabre je offline   Reply With Quote