View Single Post
Staro 05.02.2008., 13:58   #130
NoN Miller
Fucking idioT
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Somewhere out of your sight
Postovi: 108
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
..evo nove svađe..Crysis izgleda bolje od CoD4..navali narode....
ta igra uopće nije hiperzahtjevna kako ekipa brije..ja ne znam šta im ne valja, osim taj pre-release piratska verzija igre koju posjeduju..pa vide tri tenka u jednom..i bačve i gole žene ispadaju iz ekrana..stvarno...

na mojoj konfi..gdje dobivam na 3.2ghz oko 11 000 čmarkova igra stvarno leti..i CoD4 i Crysis..tako da..na 1280x1024 na high nikad ne padne ispod 30fpsa..ne znam o čemu pričamo..a koristim ili 7.12 XG Warcatse ili 8.1 Catalyste..

..tako da,jedna 8800GT ili 3870tka je više nego dovoljna za sve igre danas..ne kužim kako na 3870x2 nešto može štekati..ali to je opet moja urota protiv te kartice,a radi se o tome da ATi namjerno zavlači s driverima..dok ne sklepa 3870x4 ......jedva čekam..
potpis...
u ovom trenutku nevidim potrebu za kupovinom takvog monstruma. Photoshop mi renderira mocne stvari u svega nekoliko sekundi... igrama ni ne padne na pamet da stekaju jedino imam zamjerku to sto me ***e crysis kada ulazim u njega (film mi ***acki steka) - pretpostavljam da je bug i da se da rijesit ali nije tako iritantno...
Ali jedna stvar je bar prema meni sigurna - ako netko hoce best buy grafu - to sigurno dolazi od ati-ja (3850) - vidio sam kako radi i za te pare nemogu vjerovati... ta
__________________
When did I realize I was God? Well, I was praying and I suddenly realized I was talking to myself.

"A low dropout voltage regulator circuit with non-Miller frequency compensation is provided." - tko zna zna."
NoN Miller je offline   Reply With Quote