View Single Post
Staro 12.07.2007., 13:16   #56
Red_Dragon
Lost soul still wondering
 
Red_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Aiur
Postovi: 474
m, što bi pokrenulo treniranje marinca. Sada je potreban puno veći multitasking. Kad bi pod jedim hot keyom bilo 5 baraka, moglo bi se trenirati neupitno više jedinica. Ipak blizzard još uvjek testira ovo, pa možda neće ispasti baš tako.

Svatko ima drugačiji pogled na to i ja to poštujem
-->
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Uostalom, zašto je SC zajednica toliko opsjednuta sa "dvojkom", kad je po riječima "profesionalaca" SC savršena strategija (ili najbolja od svih) ako u pitanju nije nova šarena grafika, ili par novih jedinica?
Zato jer se previše očekuje od dvojke. Svi priželjkuju da se dogodi SC, odnosno igra koja će biti gotovo savršeno izbalansirana. Neupitno je da će se većina gamera prebaciti na SC2 zato jer je novija, sigurno i Koreja neće biti iznimka. Sadašnji SC progameri smatraju da bi se trebale održavati odvojene SC i SC2 lige (kad izađe naravno). Po meni se to neće dogoditi.

Ja sam protiv više baraka pod jedan hot key zato jer se sve više smanjuje razlika između dobrih i loših igrača u samoj mehanici igre. Sad je recimo potrebno za svaku baraku stisnuti hot key pod kojim je, te hot key za željenu jedinicu. recimo 5-->m, što bi pokrenulo treniranje marinca. Sada je potreban puno veći multitasking. Kad bi pod jedim hot keyom bilo 5 baraka, moglo bi se trenirati neupitno više jedinica. Ipak blizzard još uvjek testira ovo, pa možda neće ispasti baš tako.

Svatko ima drugačiji pogled na to i ja to poštujem
__________________
Da nije nas bile za grabu bi spal
Red_Dragon je offline   Reply With Quote