View Single Post
Staro 14.05.2007., 18:23   #31
peroW1
Premium
 
peroW1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Croatia Čk
Postovi: 551
@Tommy...podrzavam te.
Meni takoder nije niti lipe zao sto sam iskreso preko 4,6kila krznasa za najbolju graficku. Svi koji posjeduju G80 ispadaju nVidia-fanovi, a upravo vlasnici Ati-evih kartica su ti koji ih tako nazivaju. Jako se osjeca da u biti zagovaraju silna kasnjenja R600 cipa, premda se doticni cip vise grije, trosi vise, jos k tome ima nesredene drivere i ne mogu se oteti dojmu da taj R600 nije ono sto je trebao biti.
To sto netko govori da je lova bacena u vjetar...LOL. Mene isto uopce ne trga DX10 niti Vista skupa s njime. Ionako vozim DX9 dostupne igre na maximali i to vec debelih 5 mjeseci otkako posjedujem GTX. Istina jest da je clan foruma "Drago7, Mazohista- whatever" javno odusevljen s G80 cipom, da mozda previse spamma i hvali karticu,ali njegova je stvar sto je za svoj POV GF 8800GTX 768mb iskesirao 5 soma,a to sto ostali misle da je to baceni novac su samo pomalo ljubomorna iznosenja frustracija. Isto kao i kad se pojavio Core2 Duo...mnogi su srali, "sta ce ti to,ovo-ono", sad ga ima pola foruma, a isti se trend primjenjuje i kod G80 grafickih kartica.
Svacije je pravo da za svoj (zaradeni) ili dobiveni novac kupuje sto zeli,a oni koji to zele a nisu u mogucnosti, neka to zadrze za sebe,a ne da po forumu napadaju vlasnike boljeg hardvera da su pogrijesili kupnjom bas toga i toga i slicno. NHF.
__________________
i5 2550K 4.1GHz *Gigabyte Z77-D3H, 32 GB RAM KINGSTON HYPER X FURY, ASUS GTX 1060Ti , SSD 1TB, CoolerMaster 850W, ASUS 32'' 4K

peroW1 je offline   Reply With Quote