View Single Post
Staro 05.04.2007., 12:00   #90
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
Tor vidim da te fascinirala grafika, koju si jos od konzola ove generacije isprobao kao sto si npr. PS3? Sto ti je bilo referenca u reviewu?


primjer: Milka je super i vrhunska naspram "kakao table" , ali naspram lindta je smetje.


Vecina igara za PS3 (osim tucet ekskluziva) ce biti portovi igara sa Xbox360,


Prosjecni korisnik je suocen sa teskim izborom: kupiti skoro duplo jeftiniju konzolu za koje postoje igre, baza korisnika i godina dana rjesavanja problema i ciscenja bugova ili mozda skuplju konzolu sa (umetni broj prstiju jedne ruke) igara , okrnjenom legacy podrskom (36 od 50 najpopularnijih PS2 igara ili ne rade uopce ili imaju problema na PS3 soft modu) te ono što je također važno - nemogu kupiti "freeware" u oglasniku ili napraviti poštenu razmjenu igara s nekim jer ih nema u opticaju.

Kupiti ps3 - worst.idea.ever.

Uh kako sam negativan
Usporedio sam s onim što sam imao - PC. Niti nisam napisao da je grafika na PS3 bolja ili lošija od Xboxa ili ne znam čega, već da je sama po sebi odlična. Nisam fasciniran, to bi bila prejaka riječ, no da je za moje pojmove zabave PS3 jedna od najidealnijih stvari je - no to je moje mišljenje i moj ukus.
Kao što sam i napisao u članku, PS3 ima svoje tržište i kupce. To je PSX generacija koja je igrala GT i slične naslove i za njih je pitanje isplativosti manje bitno.
Ono što se cijelo vrijeme provlači kroz ovaj topic je ideja zamjene PC-a s PS3, što je apsurd. Ili, bolje je PS3 ili Xbox. Kao i za sve ostalo na ovom svijetu, svatko ima pravo na izbor i mišljenje pa bogme i u ovom slučaju. Meni je možda PS3 dobra stvar, no hoču li ga kupiti - vjerojatno ne jer nedam 5 somova za tako nešto. No, ne dam ni 3 ili koliko već dođe Xbox jer mi jednostavno ne treba. No da imam para imao bih ih sve doma.
tor je offline   Reply With Quote