View Single Post
Staro 01.01.2016., 03:52   #56
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Teško da sam luzer jer radim pošteno i to vrlo uspješno i otplaćujem veliki kredit za stan. Plaća mi je iznadprosječna baš kao i obrazovanje i opća naobrazba s tim da imam prekrasnu ženu i dvoje preslatke djece koje othranjujem za što nema svatko niti muda niti mogućnosti. Nitko mi nikad ništa nije poklonio. U biti je. Stari mi je dao za prvi auto. Polovan. I na tome mu hvala. Teško da sam luzer. Luzer bi bio da sam ko pola svoje generacije ostao kod staraca i smrdio po nekoj kladionici i sl....



Ja sam ti prenio svoje osobno iskustvo za svoju struku a iznio sam i da su troškovi života vani puno podnošljiviji jer su plaće nekoliko puta veće a troškovi života 1.5 do 2 puta veći...

O čemu ti to? Tko su to snalažljivi? Muške udavače? Neplatiše poreza? Oni koji se prijavljuju na minimalac da ne plaćaju djetetu vrtić? Tko?
Jel to?


U zadnjih 2-3 godine otišla su mi 4 frenda (za koja znam) i ženine 3 frendice sa muževima..nitko se nije vratio. Zemlje su Njemačka, Kanada i Irska. To samo frendovi, ne spominjem kolege i poznanike za koej znam da su isto otišli. I to nisu samo programeri i sl. ima i vozača kamiona i sl. I bolje im je.
edit: Bolje nis ne pisat jer sam skuzio da mi je rasprava ko sa majkom koja je odrasla u komunizmu.

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 01.01.2016. u 05:11.
trouble je offline   Reply With Quote