View Single Post
Staro 26.10.2015., 21:47   #75
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
Vidin Corsair ventilatori i dalje po svome, ja san skoro pao na guzicu kad san po prvi put vidio šta oni to upakiravaju u high end proizvod. Doduše u tom mom prvom H100 vodenom je bila problematična i pumpa, pa sam nakon nekog vremena reklamirao istu i dobio novi Corsair, ovaj put H100i model i opet isto s ventilatorima

Doduše riješio to tako da je jedan na off, drugi manualno na minimumu na kojem se i dalje vrti, a to je od oka nekih 600-800 RPM i u tom modu opet nije bešuman nego i dalje proizvodi neke zvukove kao da zapinje od nešto, doduše ti zvukovi su skoro bešumni, ali i dalje iritirajući ako se koncentriraš na iste. Probao sam i pasivno hladit, ali ne ide baš pošto je to jedini ventilator na kućištu, a grafička je jebena grijalica, samo otkad mi taj PC više ne glumi server, odnosno ne radi više 24/7 nije me ni briga generalno...

Žalibože novaca - za te novce mogla se kupit npr. Noctua NH-D14, a za razliku kupit par kvalitetnih kejs ventova i držat ih na cca 600-800RPM, i imat opet solidan airflow, hladit diskovlje, malo dodat zraka grafi odozdo ili s boka...

Imam i ja CM 690 pa znam šta se može...

Corsair H50 sam odjeba prvom prigodom (nije bija problem u ventu, ni pumpi), i za 50kn razlike uzea cooler u rangu NH-D14.

Svi ventovi su na min., boli me kita za dugotrajnost i zvukove pumpe (jer nema više vodenog, koji je još gori odron po pitanju performansi u odnosu na Corsair H1xx = još manja zapremnina, manji radijator, jednako slabašna pumpa - tj. protok)....

Rješi se tog AIO vodenog da ti ne postane mrtvi kapital (kad crkne pumpa jelte).

__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote