View Single Post
Staro 20.02.2009., 08:06   #54
Pippincro
Premium
Moj komp
 
Pippincro's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 616
Citiraj:
Autor Oblak Pregled postova
Evo mjerio sam čmarkom... Napajanje je vrlo vruci zrak pocelo ispuhivat iz kucista
Prema GPU-Z-u:
GPU temperature: 40
GPU temp (DISPIO): 40,5
GPU temp (MEMIO): 47
GPU temp (SHADERCORE): 44
(Iz log fajla nakon sat vremena loopanja onog canyon flighta).

Sto se tice cijene, da je po default cijeni, vjerojatno ga nikad nebi kupio, nego bi ubo Accelero twin turbo. Nitko se ne zapita kako bi znali da li je nesto dobro da nitko ne proba. Da su svi pokupovali S1, ne bi bas imali previse referenci s kojima bi ga mogli usporedit
Ja bi ti za test preporucio OCCT i tamo gpu bench (slicno furmarku). Lupis pola sata i da vidis temp
Isto tako, ova tvoja grafa nema ocitanje vrm temperatura? Vjerojatno nije referentni dizajn i taj dio su skresali izbacivsi volterra vrm chipove. Obicno su te temp. najproblematicnije s aftermarket rjesenjima hladjenja.

@Vuco - neznam bash tko je rekao da je scythe losh cooler - fora je samo u tome da je S1 ipak bolji u rezultatima kad se na njega montira 1/2 venta. Isto tako, scythe musashi je prvi gpu cooler od scythea i radi toga ima neke djecje bolesti (kao to "plivanje" na odredjenjim grafama, ovisno o rupama, zatim ona plocica odozada koja moze ostetiti straznji dio pcb-a kad dodje do cesceg micanja coolera, zatim duzina koja ometa spajanje i odspajanje pcie konektora za napajanje na grafu i sl.) - uostalom to su i sami proizvodjaci priznali na onom linku koji je gore dan, s napomenom da ce to ispraviti u buducnosti.
Pippincro je offline   Reply With Quote