View Single Post
Staro 14.01.2022., 09:46   #372
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,434
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Jucer sam nakon apliciranog hotfixa napravio factory reset jer ga dugo nisam radio i bas pratim i gnjavim taj plex da vidim radi li to kako treba.

Imao sam problem nakon fr-a i dizanja servera od nule da lokalno vidim library, mogu editirati server, ali nista se ne moze playati. Vrti i kaze no connection, retry. Sav library je na nas-u.

Probao sto puta rebootati box, na kraju, ne znam zasto, probam reconnectati lan kabel - sve proradilo. Bizarno jer sve ostalo mi je normalno streamalo s neta i imao sam normalan pristup nas-u/mountanom folderu.

Nisam primjetio drugih problema. Ne koristim eksterni storage (tu se najcesce zale) nego mountani storage.

Cini mi se da ce ih ove neke nove android permission pizdarije bas izdriblati.
E da da, ja imam uboden USB od 128gb i tu mi X-Plore jede govna. Vidi sve fileove, ali stalno javlja neke greške...pobrisao sam mu data i dao sva dopuštenja.
VLC mi radi normanlo i uspio je poskenirati USB i pohvatao ej sve filmove i serije nakon ''uvjek dopusti''.
A svaki veći update je igra na sreću loto kod Shielda, ali toliko duga ih nije bilo da sam to zaboravio. Na svu sreću nv shield ekipa je jedna od najbržih što se tiče popravaka i podrške...ali da, kako im svaki put ovo uspije, ovakav kažin.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je online   Reply With Quote