View Single Post
Staro 11.03.2018., 19:44   #10517
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
Ne znam jesi li detaljno čitao ali idem opet napisati.

Stick je ovaj (32GB):
http://www.adata.com/us/feature/145
Znači stick je dovoljan.
Televizor plus integrirani kodi šteka.
Vorke Z6 media player plus kodi ne šteka. Isti file, isti stick, samo sam ga premjestio na player.
Samim time vidiš da je stick dovoljno brz i da nije problem u njemu.

Film koji trza je ovaj:
Interstellar.2014.4K.UltraHD.BluRay.2160p.x264.DTS-HD.MA.5.1.AAC

Potraži ga na netu, ima ga na par mjesta. Stavio bih link ali ima ovdje korisnika kojima su takvi linkovi opasni. Maknuo sam ih iz tog razloga.

Drugo, ti gledaš film preko integriranog kodi-a. Vidio sam da npr dok gledam 4K UHD materijal u kodiu, slika nije tako detaljna i čista kao preko VLC playera npr. Možeš li pogledati i vidjeti da li ima razlike kod tebe? Ja sam primjetio.

Osim preko kodi-a, preko čega gledate filmove? VLC, MX player ili nešto treće?

Na telku sam spojio K400 tipkovnicu i u integriranom kodi-u sam uspio postaviti HR raspored i uredno prikazuje naša slova. Na samom televizoru nisam uspio, da li je to uopće moguće? Npr da u youtube ili browser upišem naša slova (čćšđž)? Očito negdje griješim, ali mi nije jasno gdje.

Hvala!
Slika ti je drugacija preko kodia jer ne podrzava hdr a ti pustas hdr koji vlc podrzva a to vidis kad stisnes action menu i picture dal je hdr signal prepoznat.Pise u kutu gornjem desnom hdr.U kodiu te baca u njegov menu i gotovo.

Meni je za youtube dovoljan samo glas.x9005 fantasticno radi sa glasom.Doslovno sve kaj mu kazem pretvara u tekst bilo na engkeskom ili hrv jeziku.Browser prek telke je katastrofa.

Ja koristim archos video player i njegove codece sa marketa i radi fantasticno.Sam skida titlove sa open subtitles.Obavezno iskljucit audio boost u playeru jer trza zvuk i slika onda.

Ako netko zna bolji player nek vice.
Ali s automatskim skidanjem titlova

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote