View Single Post
Staro 23.07.2012., 12:53   #147
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Naprotiv, apsolutno si ti u krivu, moji postovi i komentari nikako nisu krivi ili ispisani neistinama, lažima, kako god to želiš zvati.
Molim te kvotaj me di sam to napisao?

Citiraj:
Konkretno, tko zna koliko sam ja ovdje vaših, da, upravo vaših mobitela fotografirao i poslao na odbijanje garancija jer imaju oksidacije i mehaničke oksidacije. Ako i dalje misliš da to radim iz hira, da vraćam mobitele zato jer se kolegama serviserima ne da popravljati to, da imam nešto od toga da zajebem ljude, onda nešto ne štima u tvojoj glavi
I tu bih te zamolio da me kvotas....znaci di sam napisao da odbijas garancije iz hira? Nema potrebe da se vrijeđamo na toj razini tim više jer to ne tvrdim.

Citiraj:
Hate me, beat me, do whatever you want.
Kao što sam napisao 2 posta iznad

Citiraj:
Autor ja
Ma sve 5...nemoraš se odmah ljutiti. Zato smo tu na forumu da raspravljamo
Citiraj:
Još jednom ću ponoviti, nebrojeno puta se dogodilo da se uređaj zaprimi na servis a da osoba koja zaprima ne napiše da ima ogrebotinu, sitnu tiny sićušnu da ju ne vidiš. I čovjek ode iz servisa sav sretan jer će jebat servisere i ove na pultu u zdrav mozak i ko mlade majmune i zahtijevati novi mobitel zbog toga što su oni kvazi oštetili masku
I ja ću još jednom ponoviti (očito uzalud) što sam napisao na prošloj stranici ovo topica. Hvataš se za slamke, tj spominješ (poremečenu) ekipu kojima mobiteli padaju u drek, pišalinu whateva, ekipa koja sa sobom nosi mobitel u saunu, i sad ekipu koja izmisli neku crticu na mobitelu da može tražiti novi mobitel.Kao što sam već napisao (opet uzalud) to je manjina kojom s pravom odbijate garancije. Znači tu se ne radi o njima. Jel se možemo složiti oko toga? (retoričko pitanje).Tu govorimo o primjerima kao što je npr. Ivin. I tu se ne radi o greškama koje se događaju (nemoj nas molim te vrijeđat) nego o namjernom zajebu pa te opet ja ljepo pitam? Ko bi trebao za to odgovarat? Jer ako bez pardon to pokušavaju APP metodom uvaliti ekipi možemo samo nagađat koliko je to puta prošlo.

Citiraj:
A najjači su mi oni koji dođu u poslovnicu i odmah prijeđu na spiku da će donijeti AK47 koji imaju doma i da će napraviti reda u poslovnici. Baš su mi super
Ja bih se prije zapitao kakva su iskusstva tih ljudi sa prethodnih servisa da tako nastupaju jel?


Teško da ćeš shvatiti poantu onoga kaj sam napisao pa ću napisati još jednom. Jedna stvar je kad nekom opravdano treba poništiti garanciju a druga stvar je kad se garancija poništava bez razloga, a o pokušajima prevare (Ivin primjer) neću ni spominjati

Živio
Master_Hrc je offline   Reply With Quote