View Single Post
Staro 19.11.2018., 12:21   #1952
Protis
Premium
 
Protis's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Citiraj:
Autor vga killer Pregled postova
Jel postoji u Protisu rok za povrat ispravnog i neotvaranog artikla?
Ili dobit malo razumijevanja za produljenu garanciju za laptop jer je tata skroz zaboravio na to kad je kupovo, a pol sata nakon toga ne žele prodat istu
Pozdrav,

uvjete koji se primjenjuju na produljene garancije uređaja ne određujemo mi nego osiguravajuća kuća, mi smo samo "posrednici" odnosno u ime kupca ispunimo formulare o osiguranju u njihovom informacijskom sustavu.

Kako bi se sprijecile prijevare uvjetovali su nam da osiguranja mozemo raditi samo zajedno sa kupnjom uredaja odnosno moraju biti na istom racunu i mi kod izrade racuna saljemo podatke njima o racunu i o jamstvu.

Vec smo neko vrijeme u pregovorima oko mogucnosti naknadnog produljenja garancije te je postignut dogovor da ce se produljenje garancije moci naknadno uzeti uz uvjet da je ostalo vise od pola tvornickog jamstva, to znaci ako imate jamstvo 24 mjeseca moci ce te uzeti produljenje garancije na 5 godina unutar 12 mjeseci od kupnje. Produljenje garancije na 5 godina se racuna od dana kupnje uredaja ne od dana kupnje jamstva. Tu opciju bi trebali imati od sutra ili najkasnije do kraja tjedna tako da cete moci uzeti produljenje garancije.
Protis je offline   Reply With Quote