Tema: E Cigarete
View Single Post
Staro 31.10.2011., 19:13   #31
Vedran4
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1
pitanje

dobar dan ja sam novi tu na forumu i u koristenje e cigarete imam jedno pitanje u vezi punjenja sa kapima .. kolko puta dnevno treba punit tj kapat te kapi u punjenje ...menise to cini nekako prebrzo kao da ispari ... jel ima ko neku semu da to duze traje ili ja negdje grjecim ... i jel moguce da ja to previse vucem pa se taj grijac ugrije pa da to samo isparava bez da ja vucem... ili bas moram to pomalo vuci ...aj mi molim vas pomozite nekako jel ima koja sema da to sporije isparava i jeli to moguce da moram jedno punjenje punit paaaaa otprilike 10 ak puta iskreno ... jos sam neki dan kupio onu jacu bateriju mislim od 650 necega bas se nerazumim u te mjere pa mi je bolje al nije mi jasno zasto to tako kratko traje punjenje..meni su rekli da je to jedno punjenje kao deset cigara a jedna cigara ima otprilike 15 udisaja sto je znaci 15x10 150 udisaja jedno punjnje .....pa eto toliko od mene ako neko ima neku bolju semu da to duze traje neka mi rece moze i na privatne poruke...hvala puno ....sve u svemu evo nepusim vec 4 dana to mi je rekord
Vedran4 je offline   Reply With Quote