View Single Post
Staro 10.05.2013., 00:17   #1362
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Citiraj:
Autor bor1s Pregled postova
To o čemu ti pričaš je čisto njihova dobra volja jer ne vidim razloga zašto bi oni tebi nešto testirali pa makar potrošio i 10k kn. Ista stvar kao da ih zamoliš da ti izvade monitor da vidiš jel ima defektnih piksela (ako su baš dobre volje i nemaju gužve mogu ti napraviti tu uslugu)
Istina u potpunosi. I sad mi reci ako mogu dat <100 Kn više i za to dobit posve normalnu uslugu i "dobru volju trgovca" što bih išao šparat tih 100 Kn ili manje te kupovat kod trgovca koji nije u mogućnosti izaći u susret?

Takve trgovce imam lokalno u svom gradu, a kladim se da svatko ima u krugu 20 tak Km od svog mjesta isto takvog trgovca inf. opremom koji dobavlja iz M-Sana ili nekog drugog.


@Mad_Duke: Šta se tiče memorije pikirao sam ih iz razloga što su imali na lageru memoriju niže brzine koja je po specifikaciji odgovarala laptopu, a većina ostalih je imala bržu memoriju. Veća je vjerojatnost bila da će ova niže brzine radit ispravno. Pored svega nadao sam se da će izać u susret pa omogućit ugradnju/probu ako nemaju povrat kao Links po novom. S druge strane - trgovac ako i ne želi izać u susret nema pravo biti bezobrazan, bez obzira kupovao ja za 5 Kn robu ili za 50 K Kn.

Šta se tiče grafičke nisam kupio skuplju iz razloga što eto bila je tamo nego je to bila druga opcija. Ako već nema jeftinije (govorimo o razlici od 150 Kn) onda nemam ništa protiv kupnje skupljeg kad sam već došao u trgovinu.

Ali nakon ta dva slučaja - pametnom (meni) dosta. Ne polažem više nade u tu trgovinu i da se razumijemo - trgovina je vjerojatno ok ali nažalost ovisi na kojega se djelatnika naleti, kakvo je stanje u trgovini i niz drugih faktora.

Znači kupac nije na prvom mjestu.

Primjer po meni pretjerane uslužnosti je novi/stari Hg-Spot u Zg.u, onak oblijeću te, izlaze u susret preko telefona ma sve rade za kupca.

Links ista stvar: šta trebaš pomognu izađu u susret ono - uljudnost.

Dođeš u mikronis (lenovo shop ili centrala) tražiš pišljivu zamjensku za 10 Kn i onak svi pristojni i uljudni.

I još jedna zamjerka na račun ADM.a: webshop im nema garancije istaknute uz proizvode. Meni osobno nije problem otić na garancije pa tražit proizvod itd., ali po meni nije korektno da ne napišeš uz prozvod koliki mu je garantni rok, nego imat poseban popis pa ti sad traži na šta je koliko garancija.
Forace je offline   Reply With Quote