View Single Post
Staro 12.08.2017., 23:23   #2484
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Ne znam, sve sto me zanima ima. Ne znam što pod staro misliš? Filmove iz 1940-ih?
Daj neke primjere baš da istrazim jel se može nac

Dosta serija tijekom zadnjih godina što sam tražio, pa nije bilo na popularnim trackerima...ili bi bio 1-2 seed, pa se tako skida 10gb po mjesec dana.

Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova

Dakle netko nesto mora staviti da bi skupljao IP adrese.
Na javnim to mogu raditi beskonacno i samo skupljaju i salju zalbe prema tvojem ISP-u.

Na privatnima eto ja/ti/on skinio i dobio po prstima... sta ces prvo ? Pa odmah izvjestiti staff da si skinio torrent od toga i toga uploadera i dobio kaznu.

Naravno da ce staff tog "uploadera" odmah zbanati i ne samo njega nego i S/N hdd-a, MAC mrezne i jos par S/N svasta nesta u racunalu pa se ti ponovo regaj sa tim racunalom ako mozes

Jednostavno im to nema svrhe raditi jer nakon banna 20-tak kompletnih racunala sta ce mjenjati sve ? Sto bi se zahebavali sa time kad imaju javne trackere.. stave i gledaju te kak si skinio to i to kao ti
Neće si glavni uploaderi ikada dozvoliti da rade ovakve stvari.


Ja 99% skidam preko pirate baya, ako mi tamo nema nešto neke serije ili tako nešto (ako nema dobre kvalitete, jel), prebacim na TL, za neke stvari i THR.
X-Plosiv je online   Reply With Quote