View Single Post
Staro 16.01.2021., 18:55   #1113
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395
Završio sam igru, nekih 35 sati mi trebalo uz side questove koji su mi se dali obaviti(dosta toga je ostalo) i igra mi je onako meh. Početak priče mi je bio odličan, ali iskreno očekivao sam više pa me kraj pomalo i razočarao, očekivao sam nešto napetije i kontraverznije (oni koju su završili story će me razumjeti ).
Igra je naravno neispeglana pa se nailazilo tu na kojekakve bugove, ali ništa što bi mi onemogućilo igranje, najviše sam primjetio grafičke glitcheve. Što se tiče tih side questova ima zanimljivih stvarno, pogotovo ono sa Johnyjem i još nekim bitnijim likovima, ali ima i onih zamornih i ponavljajućih (npr. gigovi). Sve u svemu prevelik hype na igru, iako mene nije razočarala jer nisam niti imao očekivanja kao ekipa koja se nahajpala kao junferice željne kite pa bih rekao čisto solidna igra koja ima dosta bugova koji malo guše cjelokupan pozitivan dojam o igri, ali ništa strašno. Svakako planiram kada se popegla kroz nekih pola godine još jednom završiti igru kao Nomad i pokušati malo detaljnije proći side questove jer sad jednostavno nisam imao volje.
slavonac90 je offline   Reply With Quote