View Single Post
Staro 31.01.2007., 02:14   #124
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Eo da i ja dam odgovor na ovo pitanje....pa sjećam se ja svojih početaka na ovom forumu kad ništa nisam znao (ko da sad nešto znam.....zezam se),i znam da sam nekima bio dosadan svojim pitanjima,al htio sam nešto naučit(i još uvijek to radim) pa da poslije budem ja onaj koji će nekome pomoć....u vezi moderatora i njihovog "plaćanja".........Pa da i moderatori dobivaju plaće,ne bi mi smetalo,jer na čeg bi ličio ovaj forum da nema moderatora,bilo ko na pijaci,samo pregovaranja....a da sam ja moderator tu (LOL) i da me pitaju da mi plaćaju,eo iskreno ja bih odbio,jer nije mi to da sa nekim nagovaranjem dolazim na ovaj forum,nego dolazim na ovaj forum iz ljubavi prema kompjuterima.......i da nešto naučim,budem sretan kad otvorim pcekspert i vidim neki novi test.......a i kad ima novih postova.......nekad namjerno ne otvorim forum 3 dana,i onda sav sretan idem otvorit jer znam da se nakupilo postova i da mogu čitat bar sat vremena......najmanje.....i btw.ovo u vezi "štekanja" foruma,skontao sam da od 22 pa do 00 ne posjecujem forum,tak da.....u to vrijeme nesto drugo radim na forumu.........Kad su mi starci rekli da misle uzet ADSL ja sam ih nagovarao na to jer sam u sebi znao "neće mi više bit kao na modemu duga učitavanja postova..." i bio sam happy jer kompjuter koristim samo za internet(uglavnom ovaj forum) i pjesme.......eo,to bi bilo to od mene.....pozdrav
__________________


mislav_os je offline