View Single Post
Staro 02.05.2011., 19:08   #323
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Kakva arogatnost? Vidis smajlice? Ne spominji igru HL i CS jer svi masovni igraci su doslovno izbjegavali Razere. Ne trkeljaj glupost.
Za Razere su culi preko casopisa i odredenih klanova koju ih sponzorira.. To svatko malo wannabe dijete moze zamisliti da su najbolje i profesionalne.
Kupis Razera i nakon odredenog vremena ode kabel i? Baciti u smece i kupiti opet istog cijeloga.

Logitech i Microsoft takoder moze kupiti kabel.

Ajde , reci mi da li Razer Mamba koju je bezicna ,teska i opravdava cijenu 1000kn ? Ne sudi se prema jednom misu onda hvaliti na sva zvona. Prvo isprobaj sve miseve pa onda javi.

@ Rendula
Tako je, Intellimouse ne guraju previse na reklamama. Ali to znaju cijeniti pravi samo profesionalni igraci a ne tipa umisljenika koju furaju pro guzer gamer kod kuce u mraku...

Cuti preporuku od nekoga koju isprobao ama bas jednog misa i to je kao da si dobio gonoreju.. Puj puj. Zalosno!
Probaj prvo pročitati što sam napisao:
" mislim da ima dosta igrača koji igraju razne FPS-ove već dugo vremena, vremena kada se nije čulo za Razer a možda i za Logitech, pa se svejedno igrao i CS, i Half Life, i Quake, i Unreal.... "
Gdje ja ovdje spominjem igranje ovih igara na Razeru ili Logitech-u?
Znači ne mogu ako probam razerov miš i koristim isti reći da mi je ok? Onda se ispričavam, i to kategorički.
Sve što kažeš u pravu si, toliko od mene
burmuz je offline   Reply With Quote