View Single Post
Staro 08.10.2016., 19:45   #10
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
Citiraj:
Autor dr.jazz Pregled postova
Da li je potrebno? Naravno da nije cijeli komp je overkill

Trenutni setup mi je sa dva 360 (40mm i 60mm) na dvije 980ti i 4790k...ali ta dva hladnjaka nisu dovoljna da zadrže komponente u nekim temperaturama koje bi bile prihvatljive za custom vodeno hlađenje. Što se tiče dual loopa, osim sto "pridonosi" veliku ulogu igra zbog izgleda ovo da je nekad bilo okej i ne kuzim bas, jer nekad kartice nisu imale toliki TDP, 80C nije bila normalna temp.

To što kazes da ti treba ITX za vucaranje okolo, onda akrilno kućiste nije za tebe...ne zato jer nije čvrsto, nego ima oštre rubove ko žilet
2x360 nisu dovoljna ?? šta je prihvatljiva temp ?

pazi ovo ; dakle imam i5 clockan na 5ghz ( koji defaultno troši preko 150w u loadu ) + 7970 isto klokana do ibera ( koja sukne 300w u loadu ) , plus blok na oba mosfeta i blok na bridgeu, sve skupa 5 blokova. na to sam imao 2x240 i 1x360 . temp standardno, u idle 10 više od sobne, u loadu 60-ak proc i grafa . skinem 2x240, ostane samo 360-ka, temp ostale iste. dakle iste potpuno. Pumpa standard ddc

sad slažem opet i5 6600 i 980ti, kontam da bi im bio dovoljan jedan 240 radijator da drži sve to na istim tim temperaturama. kad stignu blokovi, baš ću i probati .
vex je offline   Reply With Quote