View Single Post
Staro 19.03.2018., 10:36   #652
svetac.svetac
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 319
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
hd5830 moze jos zavrtit pokoju noviju igru.
Lcd koristi za word, net i slično a crt za igre. Svemirske igre ala starcraft sa puno crne i tamnih nijansi sigurno izgledaju najbolje na dobrom crt-u
što se tiče igara igram starije tipa dead space,bioshock 2, batman,assasin creed.... ima ih toliko koje bih htjeo odigrat a ne treba ti nekakva konfa, jedino s vremenom uzet novo konfu zbog fallout 4, al sad uzimat zbog jedne igre , eventualno ako izače HL3, gta5 brijem da bih mogo i na ovoj pokrenut

potpisujem lcd za uredski posao, a filmovi igre i razne animacije na crt, imam još jedan kod frenda na tavanu 955df nisam ga ni upalio dobio kao kompenzaciju taj i hp91, moram vidjet kakva je slika, s ovim hpom sa zadovoljan ako počme probijat boja fokus i sl. ide u smeće, znao sam naletit na svašta , imo sam videoseven 19 koji sam ubo na parkiralištu za 150 kn i zajebo se, došo doma nakon zagrijavanja fokus se počo gubit u sredini, pušiona sva sreća nije bila neka lova, imo sam i sony ko i ti pa mu je bratness otišo pa mi je lik zamjenio sa belineom, kad smo vec tu daj mi preporuči neki lcd od 22-24 inch koji model marka i sl. !? trenutno koristim dvije 19stice trenutno još koriste dolsovno sam ih pokupio na smeću al kako sam počeo sljakat nakon duuugo vremena vrijeme je za nešto friškije

Zadnje izmijenjeno od: svetac.svetac. 19.03.2018. u 10:50.
svetac.svetac je offline   Reply With Quote