View Single Post
Staro 30.06.2022., 17:02   #59
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Znam da baš i nije tako staro kao moja dva R320, ali imaju već godina iza sebe ... pa se nadam da se bude našlo "ljubavi" za K700 kompletić


Kutija u kutiji! Hehe, od kad smo prihvatili ove novije EU standarde o očuvanju okoliša više ne viđamo ovakve bizarne situacije. Šteta, meni je baš fora, a i pomoglo je očuvati originalnu ambalažu godinama


Evo samih mobitela... Jedan pokazuje tragove korištenja (ali je full ispravan) dok je drugi gotovo pa mint. Naravno, i ovaj drugi je korišten ali je većinu vremena proveo na stolu, u stand-by modu. Baterije sam pobacao jer ionako nisu radile, i samo predstavljaju eventualnu opasnost ali sa novom (zamjenskom) baterijom mobiteli bi radili bez problema, ništa nije pokvareno ili potrgano.


Ovdje sam drugog izvadio van da se bolje vidi, doslovce je kao iz izloga!


A evo i jedne od K700 kutija. Više nisu posložene kako su bile tvornički i mislim da mi nedostaje karton ili imobilizator koji je nekad stajao unutra ali sve ostalo je i dalje na broju. Imam čak i CD-ROM sa driverom, baš kao i za R320


A evo i jedne Nokie 2710 sa opremom za auto. Slična situacija kao i sa K700, ovaj gotovo da nikad nije bio korišten. I da, imam svu tu GPS auto opremu unutra ali nije mi se dalo sve to vaditi van iz najlona...


Sam mobitel kao da je zarobljen u vremenu. S vremena na vrijeme ga upalim tek toliko da pustim struje kroz njega, a baterija i dalje drži kao prvoga dana.


Imam još mobitela u sličnom stanju, pa čak i new old stock primjeraka ali uglavnom samo "pametnih" Androida i jedan Apple iPod Touch prve generacije, pa ovo ne budem stavljao u temu jer su previše moderni da bi o njima govorili kao o retro uređajima
  Reply With Quote