View Single Post
Staro 28.11.2010., 00:08   #4
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Svaka čast majstore, kako si ga samo izmodelirao, kapa dolje - temperatura VRM-a u loadu mi se najviše sviđa
Bogami bilo je živaca i volje taj dan ali isplatilo se, ukrotio si goropadnicu
thnx, sada mala radi kako bi ja htio .


Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
Dobro odradjeno, hebena grafa za drzati "na uzdama"...iako, ja sam slicne temp. na VRM-ovima imao sa onim hladnjakom od S1 sto dodje u paketu, a modanje istoga 5min. posla...vise mi se svidja GPU i MEMIO vrijednost, ovo su jako dobre temp. za njih...
30% buke originalnoga hladnjaka je i dalje- poprilicno, IMHO, ali to je ionako "gaming mode" pa nema veze...
kad si dobio sa S1 ovaj poprecni koji blesani ne daju uz Twin Turbo. inace bi i meni bilo casak posla, ali nema veze, sada imam sve i jos k tome je moje izrade . inace da, GPU i MEMIO temp je mene ugodno iznenadila, zapravo sada me sve temperature zadovoljavaju. jest da ja kao oveca picajzla bi volio ovaj VRM vidjeti na ~75°C, ali zadovoljan sam i sa ovim kad se sjetim da su ljudima redovito preko 100°C odlazili i tako radili.....
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote