View Single Post
Staro 26.09.2010., 12:12   #56
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
@ Old Iggy
Varaš se. Radim nu kurirskoj službi već par godina. Prije toga u jednoj većoj špediciji 4.god. Mislim da ti cijelo vrijeme prićaš o jednom a ja o drugom.Ti o špediciji a ja o kurirskoj službi! VELIKA RAZLIKA!
Da ti odmah odgovorim na ovo idiotarija broj 1.- u izvozu transport u kurirskim službama nije isplativ kada primatelj plača transport (primjer kolega iz prve stranice ove teme " dobio sam acc number od primatelja". najčešća rećenica koju čujem na dnevnoj bazi, dok u uvozu od ukupno cca 300 pošiljaka dnevno (uključujući i dokumente), omjer transporta koji plača primatelj u HR je možda 10%. Idiotarija br. 2, oćito me nisi razumio.ja sam se odnosio na panjeve koji kažu "Pa ja sam pošiljatelju dao 200$ za avionski prjevoz, a sad da još i vama moram platit hendlanje, špediciju i skladište".
Idiotarija 3. Nisam ja rekao da je Rhea napravila grešku što je carinila robu, tu je sve po zakonu, ali opet ovo stoji prije navedeno, da roba nije zadržana na carini i da je odmah otišla na dostavu, zarada na tom paketu bi bila nikakva!
Idiotarija br.4- roba redovito biva puštena s carine, sve ovisi koji carinik je na pregledu!imaš tu na forumu primjera kako su ljudi naručivali stvari a da im je samo dostavljač pokucao na vrata s paketom!
Idijotarija 5- ovdje samo potvrđuješ moju tvrdnju....OBIČNA POŠTA i BOK!
Pusa
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote