View Single Post
Staro 30.10.2018., 00:06   #1924
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Evo malo da se pohvalim


Kupio sam ovo za 200kn, u tom trenutku cinilo mi se previse ali danas mi nije zao nimalo tih 200kn.




Navlake sam bacio odmah, tko zna tko je sve sexao na tome... spuzve ostavio kao uzorak za nove.
Rastavio je full sve sto se dalo rastaviti i onda smirglanje do boli... ponovo je ljepio ljepilom za drvo + sto
sam stavljao sarafe u svaki spoj. Bodexiranje u 3 ruke i lak za camce ( jer sam ga imo pri ruci a cicija za kupit neki drugi ) u 2 ruke. Pofarbao i zeljezni nosac od ispod i sivo...





Izrezao si novu dasku za sjediste duzine 60cm i postavio si pod nagibom blagim no to mogu od iza korigirati ako mi ovo bude
prezavaljeno za sjediti. Daska je utorena bas s ciljem da mogu pomicat je od iza gore ili dolje a da ne mrda nikud. Zeni zdipio neki sivi stof iz ormara pa i dasku "obukao".


Noge prosle istu proceduru kao drvo gore i dobile nove sarafe. Na dekici je jer sam noge zadnje lakirao pa da nebi ostalo na laminatu, jos dan-dva
da dobro se posusi... Sve u svemu izuzetno sam zadovoljan. Nove spuzve i tkaninu sam si dao napraviti u Cepinu u jednoj trgovini koja se bavi tim
stvarima, uzeo skoro pa najtvrdju spuzvu sto su imali, nije bas jeftino ali... isplati se !!

Sad valja preseliti komp ispred toga
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote