View Single Post
Staro 27.09.2007., 14:00   #132
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Volim extreme, da ljudi shvate o čemu pričam, a za tvoj info, u većini slučajeva i sam izađem kupcu na ruku ukoliko je pristojan, ako se bahati, neće ništa dobit. Dobit će službeni dopis od komisije da mu je ponuđeno to i to, on je odbio, i riješena stvar.

Svoj dio po zakonu kao firma u tom slučaju je svoje odradila, to što ti oćeš nešto drugo, je samo Tvoj problem

I dobro si rekao, tvoji su novci, i ti si RAZMISLIO prije nego li si kupio proizvod ŠTO kupuješ. SAM si došao u dućan (nitko te nije prisilio) i sam si odabrao svoj proizvod, koji te je služio određeno vrijeme... Sve si SAM napravio, zaradio tako i POTROŠIO.

Nemreš yebat a da ti ne uđe isto je i ovo, nemoš kupit nešto a da ne potrošiš novac.
Netko kupi bolju stvar, netko lošiju. Ali nemoš svoju pravdu izvlačit tamo di nije mjesto.
Ovo ti stoji , nesto slicno i ja razvlacim po svojim postovima - ali Je li pravda cekati mjesec dana nesto bez cega ti komp ne radi ili cekati 10 dana da se provjeri jer nesto radi ili ne radi ? Jer pravda platiti 7600gt kojem padne cijena i pokvari se pa dobiti 7600gs jer sad kao isto vrijedi ? Jer pravda ne obavijestiti kupca sa stanjem reklamacije ako se dogadja nesto bitno poput zamjene za nesto ? ako to sve je pravda , onda sam u krivu .
I otkad je sramota boriti se za svoje ? i dobiti ono sto zasluzujes .
Router je offline   Reply With Quote