View Single Post
Staro 27.09.2007., 13:56   #131
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
"...Inace , doba planske ekonomije je davno iza nas , trgovine su izgubile status svetih krava i danas kupci ipak imaju neka prava a preko odgovarajucih institucija kod nas i neki utjecaj..."

Jest, postoje institucije, i sam sam im se obratio kao korisnik i potrošač... Samo malo pročitaj još jednom zakone, i porazgovaraj s tim institucijama, pa ćeš se informirati što možeš a što ne kao potrošač.

"....Ja imam svoje , vozim po svojem , nedam nikome da me navlaci i zeza za moje novce..."

Problem je u tvojoj glavi, nitko te ne navlači. Ja priznajem, jer sam i sam to doživio i vidio, da zaista postoje odvratni servisi, i ekipa svašta radi... I to me ljuti!!! Ali način i postupke koje ti opisuješ da te netko navlači, nije navlačenje. Ako ti rikne kartica, dobit ćeš drugu i riješena stvar. Jednostavno da jednostavnije ne može biti... Ako se neke firme useru, ili neke veće firme kojima se neda zayebavat i slušat govna od ljudi koji vuku špranjcu kao ti, vrate im novac i bok. Jer se ne spuštaju na tako nisku razinu... Ljudi profesionalno rade svoj posao, i onda im dođe neki pingvin s južnog pola, i dere po svom.

Kažem, mnogima se neda slušat govna, i nemaju vremena, jer izgube vrijeme (a ono je novac) koje mogu uložit u druge kupce, vrijednije od takvih pingvina, pa im je u konačnici manji trošak (globalno) pigvinu vratit novac, nego li mu pokazat da mu je pelena sva usrana od govana...

-> Žalosno je što takvi pingvini misle da su oni bili u pravu, i da su se firme PRESTRAŠILE njihovih riječi, prijetnji itd...
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote