Tema: Automobili
View Single Post
Staro 18.02.2018., 19:33   #34344
explorer 4
Premium
 
explorer 4's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 513
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Mene u BMW-u odbija unutrašnjost. 60k eura auto a unutra socijala teška. Da, nadomjesti to motorom i ovjesom i da, može se još dati 30k eura u opremu no meni kad sjednem u neku prosječnu trojku ili preticu doslovno mi dođe zlo. Kao da sam sjeo u 10 godina stari Passat. Kada se usporedi s Mercedesom, mislim ono.. audi je malo bolji.
Došlo mi je 100 puta da ozbiljno razmislim o jednom 330d i onda sjednem unutra i brateeee... ne mogu jednostavno. Nakon toga sjednom u A klasu, kao u raju sam.
I što kad se usporedi s Mercedesom? Evo uzet ću za primjer generaciju prije peticu i E klasu. Meni je uoće smiješno usporediti ta dva interijera, po bilo čemu. Ova dva na fotki su praktički početni paketi opreme s kožom i još par sitnica. E klasa je kao Elegance paket, ali vidim da fali dosta. Jedino ima taj veći ekran koji je za 0,45" veći od početnog u BMW-u, dok je veći BMW-ov veći za 3.25". Komica. Naslon za ruku isto ne bih komentirao, kao ni usku armaturnu ploču koja daje dojam kao da si u auto koji je klasa niže. Evo fotka usporedbe.



I fotka usporedbe gdje se, po meni, razlika samo pojačava u korist BMW-a.



Što se tiče nove E klase, tu je priča već nešto drugačija, puno su poradili na dizajnu.
__________________

explorer 4 je offline   Reply With Quote