View Single Post
Staro 07.07.2010., 12:10   #126
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Neki certifikati jesu prednost, problem je u tome što se svi orijentiraju prema dvije - tri grupe istih (Cisco, MS, možda linux, što bi još bilo u trendu ne pada mi sad na pamet) i nastane "poplava" ljudi s papirima koji u razgovorima za posao "pucaju" k'o kokice.
Dođe čovjek, ima certifikata više od mene (s par mjeseci iskustva), a nakon par pitanja (i to ne nekih posebnih) shvatiš da mu ne bi dao da vodi evidenciju ulaza i izlaza iz firme, kamoli da ga pustiš na teren.
O tome misle ljudi koji to upisu, a da ih to niti ne zanima, al glavno da se on moze k*rcit da on ima CCNA po kvartu, a nema pojma kak se konfigurira router.

Zato i postoje razgovori za posao

Da se vratimo na temu.

CCNA se mora imati ako se zeli ici na CCNP, CCSP ili CCVP. Naravno ak se ide na vise se podrazumijeva da se ima nekoga radnoga iskustva di se moglo primjeniti znanje od CCNA certifikata, a tu se ponovo vracamo na temu o tome di se zaposlit.

Onaj ko ima CCNA i zna svoj posao ce posao i naci brzo jer takvih radnika ima malo, a onaj koji ima CCNA i ne zna posao ce naci teze posao.

Sve se to vidi na razgovoru za posao ko zna, a ko ne zna.
zgmmax je offline   Reply With Quote