View Single Post
Staro 22.09.2019., 10:36   #180
Immortalis
Slobodan leni seronja
Moj komp
 
Immortalis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 842
Citiraj:
Autor Colossus Pregled postova
Ovo što si napisao : Plus ovdje neznas ko koga, jesi pos'o ili dos'o totalno adekvatan opis cijele igre. Živi kaos, nered, sprejanje na sve strane, 90% igrača kempa ili puca *lupa* ko maksim po diviziji. Spawn rape je najmani problem u igri.

Rekoh sebi, ajde možda si ostario siso, i oćoravio, daj malo vremena, ufuraj se ipak nisi dugo igram neki FPS a kamoli MP. Došao do lvl 20, evo, skoro cijelu subotu od 12 popodne sam rokao do sad. Zaključak je isti.

Budem bez beda u top po killovima i bodovima, ni to nije problem, nego jednostavno neko nezadovoljstvo dok igraš, budeš sretan kad te netko actually rokne head to head kad je ispred tebe, većinom gineš od nekog kempera sa strane i jednostavno lika koji se uvijek nekako baš nađe tu di ti biješ bitku sa drugim posprejaju te gledaš killcam ko da po tebi puca lik sa naprednim parkinsonom, to miš nezna držati, leti aim na sve strane ali jebiga sa boka do šoka , dok ti skuzis ili ubiješ ovog prvog ćao drugari Dizajn mape i spawn je jednostavno tako postavljen.
Uh, dobro je, nisam jedini... vec sam se uplasio da sam omatorio
Immortalis je offline   Reply With Quote